Dumpper Programını Dostindir’den İndirin

03.06.2019 - Pazartesi 14:06

Dumpper , WPS destekli modemleri WiFi'ları kırmaya veya test etmeye yarayan bir programdır.

Modemlerin kendi aralarında iletişim sağlayabilmeleri için her adim yeni teknolojiler gelişmiştir. WPS özelliğini kullanıp Dumpper modemlere şifre girip bağlanmanızı kolaylaştıracak, tek tuşa basılı tutup cihazlara izin verme özelliği eklenmiştir. Neredeyse tüm modemlerde aynı sistem kullanılmıştır fakat zamanla da hatalar ve açıklar meydana gelmiştir. Dumpper indir ile programı bilgisayarınıza yükledikten sonra unutmuş olduğunu wi-fi şifrenizi çok rahat bir şekilde geri alabilirsiniz. Dumpper ile kurulum işlemini yapıp daha sonrasında wifi şifresini bulması için programı çalıştırdığınız anda wifi ağları taranır. Bu şekilde istediğiniz wifilerin şifresini bulabilmektesiniz. Ama şunu unutmayın ki Dumpper programı modemde bulunan WPS açığına göre işlem yapıyor. WPS özelliği bulunmayan modemleri görmeme gibi bir durumla karşılaşılabilir. Sizin tek bir modemi deneyip kıramadığınız takdir de programın çalışmadığını söylemeniz pek mantıklı olmayacaktır. Birkaç modemde denemeli ve WPS açığı olan bir modem bulmalısınız.

Dumpper Kurulumu

Dumpperı açıp Languages kısmından Türk bayrağını seçmelisiniz. Ardından ise ilk semeye tekrar dönüp açılan kutudan seçim yapacağınız kablosuz adaptörü seçmelisiniz. Bunu da seçtikten sonra tara düğmesine basmalısınız. İlk olarak mavi kutuya sadece bir ya da iki ağ gelir ise kapsama alanda bulun tüm wifi ağlarını görünceye dek tekrar arama düğmesine tıklamalısınız. Ardınsan ise ekran üzerindeki WPS sekmesine geçin. Ekranın alt kısmına doğru yakın ikinci tarama düğmesi olacak ve kesmek istediğiniz ağı görene kadar tıklamalısınız. Doğru listeye ulaştığınız zaman WPS’de 00 yazdığından emin olmanız gerekmektedir. Aksi durumda çalıştıramayabilirsiniz. Uygun hedefi bulduktan sonra diğer adıma geçmeniz gerekir. Dumpper indir seçeneğinden sonra tüm işlemler sırası ile size gösterilmektedir.

Dumpper İndirme

Program indirmenin adresi olan dostindir.biz üzerinden dumpper indir seçeneğine ulaşabilirsiniz. Virüssüz ve kaliteli bir şekilde programı indirerek kurmanız mümkün. Bu site üzerinden yalnızca program değil, oyun ve son güncel haberlere de ulaşabilirsiniz. Online uygulamalardan tutun ekran koyucularına, loto oynamasına kadar her şey yer almaktadır. Programların her biri virüs taramasından geçmektedir. Böylelikle herhangi bir şüphe duymanıza gerek kalmıyor. Gönül rahatlığıyla programı indirip kurabilirsiniz.

Etiketler
YORUM YAZ