Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
UMAR GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Saklıkent Mahallesi Sarıtepe Caddesi Ay Sokak No:18, 34758   Beyşehir/Konya

ajanskonyailetisim@gmail.com

İrtibat: 0850990163

İmtiyaz Sahibi ve Yayın Müdürü
Atakan Eserlibeyoğlu
mail:
 atakan@ajanskonya.com

Meram Konya Beyşehir Belediyeleri Haber Sorumlusu
Başak Arasdan
mail: 
basak@ajanskonya.com

EMİRGAZİ, EREĞLİ, GÜNEYSINIR, HADİM, HALKAPINAR Haber Sorumlusu
Eşref Arasdan
mail: e
.aras@ajanskonya.com

Editör Orgnazizasyon Sorumlusu
Cem Karayeşim
mail: cem@ajanskonya.com

REKLAM REZERVASYON
reklam@ajanskonya.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@ajanskonya.com

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI 
İçerenköy Mh. Ertaç Sk. Ardil İş Merkezi No: 4/2, 34752 Ataşehir/İstanbul

UYARI
“ajanskonya.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı UMAR GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 ajanskonya.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları ajanskonya.com’a aittir. ajanskonya.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ajanskonya.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
ajanskonya.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ajanskonya.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ajanskonya.com However, sometimes the ajanskonya.com uses third parties to process your information. ajanskonya.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ajanskonya.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ajanskonya.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ajanskonya.com and its services. When you use ajanskonya.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ajanskonya.com cookies section of our full Privacy Policy.